تلفن: ۰۲۶۳۶۷۱۰۸۲۷ - ۰۲۶۳۲۷۰۱۲۷۰
ثبت نام کنید وارد شوید
سبد خرید خالی است
محتوا

1- پرداخت در محل تحویل 


برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، کالامک این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس کالامک باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند .

لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت تسویه شوند .

 

 - پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

     از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش کالامک دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار  (POSهمراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.


    

  - پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، کالامک امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.2-  پرداخت کارت به کارت

 

کاربرانی که امکان پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM  (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

 

شماره حساب کالامک :


شماره حساب: 641340112 بانک ملت به نام آقای بهروز شاملو فرد

شماره کارت:  3890 - 4090 - 3379 - 6104 بانک  ملت به نام آقای بهروز شاملو فرد
                    0429 - 2262 - 2910 - 5022 بانک پاسارگاد به نام آقای بهروز شاملو فرد